English
دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۲۱:۵۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون هماهنگی توزیع توانیر:عملکرد شرکتهای توزیع ارزیابی می‌شود

معاون هماهنگی توزیع توانیر:عملکرد شرکتهای توزیع ارزیابی می‌شود
معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه در آینده امکان ارزیابی عملکرد شرکتهای توزیع فراهم می‌شود، دیدگاه توانیر را تبدیل شرکتهای توزیع به شرکتهای مهندسی با مدیریت و تخصص بالا اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی توزیع برق نواحی استان تهران، مهندس خوش‌خلق معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در نشست مشترک با مدیرعامل و مدیران شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران گفت: ‌با توجه به خشکسالی امسال، اولویت اول ما گذر از تابستان با کنترل مصرف و آمادگی جهت مدیریت صحیح خاموشی‌هاست.
وی با بیان اینکه مقدمات ارزیابی عملکرد شرکت‌های توزیع در آینده فراهم خواهد شد، ادامه داد: دیدگاه ما در توانیر تبدیل شرکت‌های توزیع از عملیاتی به شرکت‌های مهندسی با مدیریت و تخصص بالاست تا با نظارت
بر کیفیت خدمات و رضایت‌مندی مشترکان و با رعایت قوانین، رشدی پایدار را بدست آوریم.
مهندس خوش خلق که پس از بازدید از تاسیسات منطقه برق ری و شنیدن گزارش مدیران دفاتر توانیر از حوزه ستادی سخن می‌گفت، افزود: به ‌رغم روند مثبتی که در این شرکت وجود دارد، ایراداتی نیز در کار هست که با رعایت اصول مهندسی در کارهای جدید و با مدیریت صحیح درخصوص مصرف و حل مشکلات موجود در تابستان، بازسازی و بهینه‌سازی‌های لازم انجام خواهد شد.
معاون هماهنگی توزیع توانیر، ضمن تاکید بر ایمنی و مدیریت بحران در شرکت افزود: در بعضی مکان‌ها مسائل و مشکلات ابتدایی وجود دارد که بیانگر جدی عمل نکردن در بحث ایمنی است.
مهندس خوش‌خلق همچنین با اشاره به بحث منابع شرکت گفت: هیئت مدیره شرکت موظف است براساس بودجه ابلاغی کارها را تنظیم کند.
وی خاطرنشان کرد: در تمامی ساختار صنعت برق باید از اوراق مشارکت و ازمنابع خارج از سازمان استفاده کنیم و در کنار آن باید با کنترل و نظارت درست بر روی کنتورها و وسایل‌ اندازه‌گیری، تلفات را پایین بیاوریم.
در این جلسه مهندس بربند مدیرعامل توزیع نیروی برق نواحی استان تهران نیز گفت: عملکرد این شرکت بر نابسامانی‌های کلانشهر تهران و به دنبال آن ایجاد فضای نارضایتی در این شهر بزرگ تاثیرگذار است که دلیل آن ضعف خدمات دستگاه‌های اجرایی و وضعیت مالی اقشار کم درآمد ساکن در این مناطق است.
مهندس بربند با اشاره به این که در حدود 39 درصد انرژی تحویلی به این شرکت به مصرف صنعت می‌رسد، گفت: بیشتر از
16 هزار مشترک دیماندی 50 آمپر به بالا داریم که 11 هزار مشترک در 25 شهرک صنعتی استان ساکن هستند و این نشان دهنده جایگاه بالای شرکت در ارتباط با صنعت است و این در حالی است که هنوز صنایع بسیاری در این شهرک‌ها به صورت کامل راه‌اندازی نشده است.
مهندس بربند افزود: با توجه به آیین‌نامه جدید که شعاع 120 کیلومتر را برای احداث واحدهای صنعتی کاهش داده است، انتظار استقبال بالا از سوی سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی جدید را داریم و این به معنای برق‌رسانی به یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی کشور در آینده است.
وی با بیان این که این شرکت با حدود 860 هزار مشترک از نظر تعداد مشترک در حد استاندارد است، گفت: ویژگی این شرکت در پراکندگی آن است و کمتر شرکتی با این تعداد مشترک و این انرژی در سطح کشور می‌توان یافت و این جدای از قرارگرفتن و احاطه کردن دوسوم شهر تهران است که خود موجب به وجود آمدن مباحث امنیتی و ایجاد حساسیت بالا می‌شود.
مهندس بربند ضمن اشاره به ایجاد سیستم یک پارچه، سیستم اتوماسیون اداری و سیستم تعمیرات پیشگیرانه در شرکت، ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال فروش تلفنی برق توسط این شرکت نیز راه‌اندازی شود.

روابط عمومی توزیع برق نواحی استان تهران
۲۰ تیر ۱۳۸۷ ۱۱:۰۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.