English
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۰:۱۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دولت در ادغام وزارتخانه ها عجله کرده است

دولت در ادغام وزارتخانه ها عجله کرده است
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: دولت در ادغام وزارتخانه ها عجله کرده است، به نحویکه ما دو سال وقت داشتیم و می توانستیم با مطالعه این ادغام ها را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از باشگاه خبرنگاران، اسداله عسگر اولادی، افزود: عجله در ادغام وزارتخانه ها باعث شده تا بین قوه مجریه و قوه مقننه اختلافاتی بوجود آید.

وی تأکید کرد: به اعتقاد من باید مطالعات لازم انجام می شد تا در نیمه دوم سال آینده ادغام وزارت صنایع و بازرگانی اتفاق می افتاد، البته باید توجه داشته باشیم که هنوز هیچ کدام از ادغام ها عملیاتی نشده است.

عسگری اولادی گفت: اگر مطالعات کافی در ادغام وزارتخانه ها صورت می گرفت، می توانست در رسیدن به اهداف سال جهاد اقتصادی مؤثر باشد.
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین افزود: در اقتصاد هدفی مهمتر و بالاتر از سعادت و پیشرفت ملت و ارتقای سطح معیشت مردم وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای رسیدن به جهاد اقتصادی ابرازهایی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها اشتغال است، در واقع اشتغال ابزار اصلی آن است.

عسگر اولادی تصریح کرد: ما در کشورمان حدود 20 میلیون نفر جمعیت زیر 30 سال داریم که 20 نفر آن ها جوان و سرمایه اصلی کشور هستند، لذا باید سالانه یک و نیم تا 20 میلیون شغل ایجاد شود تا نیروی دانشگاهی و متخصص وارد بازار کار شوند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: باید تلاش کنیم تا سرمایه گذاری داخلی و خارجی افزایش یابد و نیز برای رسیدن به توسعه سرمایه گذاری باید تعامل و تفاهم داشته باشیم که این دو اصل پایه اصلی رشد سرمایه گذاری است.

باشگاه خبرنگاران
۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.