English
جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹, ۰۰:۱۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نرخ تعرفه‌های مصوب برای نصب انشعاب فاضلاب داخل منازل

نرخ تعرفه‌های مصوب برای نصب انشعاب فاضلاب داخل منازل
مدیر عامل شرکت فاضلاب با بیان اینکه مشترکان مراقب افراد سودجو برای عملیات نصب انشعاب فاضلاب داخل منازل باشند، گفت:مردم برای نصب انشعاب فاضلاب تا سه متر داخل منازل باید 60 هزار تومان پرداخت کنند و از آنجا به بعد برای هر متر قیمت دیگری اعمال می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، اصغر ریاضتی افزود: مشترکان هیچ هزینه ای برای انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب سیفون نباید بپردازند و طبق قانون از آنجا به بعد بر عهده مشترکان است.
وی اضافه کرد: لوله‌کشی فاضلاب داخل منازل تا محل سیفون بر عهده مالکان بوده و نصب انشعاب فاضلاب طبق قانون تا محل نصب سیفون بر عهده شرکت فاضلاب است و از آنجا به بعد طبق آئین‌نامه بر عهده خود مالکین نصب انشعاب است.
وی ادامه داد:اخیرا برای نصب انشعاب بخش داخلی ساختمان یک سری شرکت‌ها براساس تعرفه‌های خاص خود کار نصب را انجام می‌دهند و باید اذعان کرد که این تعرفه ها مورد تایید شرکت فاضلاب نیست و ما به خاطر اینکه یک محدوده‌ای را برای قیمت داخل منازل مشخص کنیم یک اطلاع رسانی کرده‌ایم.
ریاضتی خاطر نشان کرد:اما در عین حال یک سری گروه های فرصت‌طلب به نام شرکت فاضلاب پیدا شده‌اند و اقدام به حفر انشعاب طی یک تعرفه‌های خاصی می‌کنند و اقدام به پول گرفتن از مردم به نام شرکت فاضلاب می‌کنند.
مدیر عامل شرکت فاضلاب گفت: شرکت فاضلاب برای اینکه مشتریان را از وجود این فرصت‌طلبان آگاه کنند،اقدام به اطلاع رسانی کرده و نوع این تعرفه‌ها را مشخص کرده‌است.
به گفته وی، پیمانکاران فعال در نصب انشعاب فاضلاب در خارج از منزل به هیچ عنوان مجاز به اخذ هزینه جهت انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب سیفون نیستند، همچنین محل حفاری و نصب سیفون فاضلاب در مقابل ملک باید با نظر مالک انجام شود.

*تعرفه 60 هزار تومان تا برای نصب انشعاب تا سه متر داخل منازل

وی تصریح کرد:مشترکان برای نصب انشعاب فاضلاب تا سه متر داخل منازل 60 هزار تومان باید به شرکت‌های پیمانکاری پرداخت کنند و از سه متر به بالاتر هزینه ها برای هر متر به صورت باز (موزائیک‌ها برداشته شود) 13 هزار و 100 تومان و اگر چنانچه بیش از سه متر به صورت باز انجام نشود( موزائیک‌ها برداشته نشود) و از زیر موزائیک‌ها لوله ها عبور داده شود هر متر 19 هزار و 500 تومان خواهد بود.
به گفته وی، مردم باید هوشیار باشند که برخی افراد سودجو برای حفر از زیر موزائیک های داخل منازل اقدام به گرفتن حتی متری 50 هزار تومان نیز می‌کنند که باید مردم مراقب این افراد سودجو باشند.
خبرگزاری فارس
۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.