English
پنج شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۱۷:۰۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

لزوم حذف هزینه های اضافی وزارت نیرو

لزوم حذف هزینه های اضافی وزارت نیرو
تمام مدیران و مسئولان وزارت نیرو در تلاش هستند تا این وزارتخانه بتواند چالش های موجود را برطرف کرده و خدمات بهتری را به مردم کشورمان ارایه دهد.
وزیر نیرو گفت: با توجه به سیاست های دولت، بایستی هزینه های اضافی این وزارتخانه حذف شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "مجید نامجو" امروز (دوشنبه) در نشست فصلی دبیران اجرایی فرهنگی و دینی وارت نیرو در استان های مختلف کشور که در محل ستاد این وزارتخانه برگزار شد، اظهار داشت: سیاست های دولت در زمینه هزینه یک سیاست انقباضی بوده و همه باید در این زمینه توجه لازم را داشته باشند.
نامجو با بیان اینکه دولت وزارتخانه ها را موظف به فروش ساختمان ها و اموال اضافی کرده است، افزود: تلاش دولت دهم این است که از هزینه ها و بریز و بپاش دستگاه های دولتی جلوگیری کند.
نامجو با اشاره به تحریم های کشورهای غربی در زمینه های مختلف، تاکید کرد: باید توجه داشت که در کنار تمام این تحریم و فشارهای خارجی می توان رشد کرد.
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط موجود بایستی از تمام منابع و امکانات موجود در کشور استفاده کرد.
وزیر نیرو همچنین بیان داشت: در سال های مختلف تلاش شده است با اتخاذ تدابیر ویژه، این وزارتخانه به بهترین شکل اداره شود.
به گفته نامجو، تمام مدیران و مسئولان وزارت نیرو در تلاش هستند تا این وزارتخانه بتواند چالش های موجود را برطرف کرده و خدمات بهتری را به مردم کشورمان ارایه دهد.
در این نشست همچنین حجت الاسلام "محسن قرائتی" با اشاره به در پیش بودن فصل تابستان، گفت: وزارت نیرو می تواند جهت پر کردن اوقات فراغت حدود 300 هزار نفر از فرزندان پرسنل خود برنامه منظمی و مشخصی تدوین کند.
وی با بیان اینکه نماز و زکات دو رکن اساسی دین مبین اسلام است، خاطر نشان کرد: مسئولان فرهنگی کشور باید در این زمینه خود را تقویت کرده و دانش و آگاهی خویش را هر روز ارتقا دهند.
قرائتی با بیان اینکه سازمان ها و نهادهای کشور باید در احیای جایگاه نماز تلاش بیشتری داشته باشند، افزود: ظرفیت های بسیار مناسبی در کشور وجود دارد اما تاکنون آنچنان که باید از این منابع استفاده نشده است.
وی همچنین خطاب به دبیران اجرایی فرهنگی و دینی وزارت نیرو در استان های مختلف کشور، تاکید کرد: احیا و ارزش گذاری نسبت به نماز را باید از خود و فرزندانمان آغاز کنیم.
نشست فصلی دبیران اجرایی فرهنگی و دینی وزارت نیرو از امروز (دوشنبه) به مدت دو روز در ستاد وزارت نیرو برگزار می شود.
سایت خبری وزارت نیرو
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۷:۰۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.