English
دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹, ۱۳:۴۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

با تایید نکردن افزایش10 درصد؛ فروزنده در گفت‌وگو با ایسنا: میزان افزایش حقوق کارمندان هنوز معلوم نیست

با تایید نکردن افزایش10 درصد؛
فروزنده در گفت‌وگو با ایسنا:
میزان افزایش حقوق کارمندان هنوز معلوم نیست
معاون توسعه و مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تصویب افزایش10 درصدی حقوق کارمندان را تایید نکرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، لطف الله فروزنده دقایقی پیش با تاکید بر این که هنوز میزان افزایش حقوق کارمندان برای سال جاری معلوم نیست، گفت: هر وقت عدد قطعی مشخص شد آن را به طور رسمی اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رقم10 درصد افزایش حقوق اعلام شده توسط برخی رسانه ها مورد تایید است یا خیر، گفت: هنوز عددی در دولت قطعی نشده و میزان افزایش حقوق کارمندان مشخص نیست.

این در حالی است که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا دولت در مورد میزان افزایش حقوق کارمندان تصمیمی گرفته است؟ گفت: دولت دراین ارتباط تصمیمی گرفته است، ولی جزییات این موضوع را آقای فروزنده اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی، در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود میزان افزایش حقوق کارمندان 10 درصد است؟ گفت: همین رقم است، ولی آقای فروزنده توضیحات بیشتر را در این ارتباط می دهند.

پیش از این وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصویب افزایش حقوق کارمندان در جلسه روز یکشنبه دولت خبر داد.

شمس‌الدین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اصل موضوع افزایش حقوق کارمندان در جلسه‌ اخیر دولت تصویب شد، اما جزییات آن از سوی معاون توسعه‌ مدیریت و سرمایه‌ انسانی رییس‌جمهور اعلام می‌شود.

سخنگوی اقتصادی دولت در پاسخ به این سوال که میزان افزایش حقوق چقدر است و از چه زمانی این عدد اعمال می‌شود، گفت: میزان افزایش حقوق و جزییات آن را معاون توسعه‌ مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور اعلام می‌کنند. هم‌چنین فکر می‌کنم جزییات افزایش حقوق ظرف چند روز آینده اعلام شود.
ایسنا
۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۷:۵۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.