English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۱۳:۴۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برنامه یونسکو در خصوص بحران آب در منطقه

برنامه یونسکو در خصوص بحران آب در منطقه
رئیس شورای بین الدول کمیته آبشناسی یونسکو از ارائه برنامه ای در رابطه با مسائل کمبود و بحران آب در منطقه خبر داد و گفت: اجرای این برنامه برای سالهای 2014 تا 2019 در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری موج، پرفسور سون تک لی، رئیس شورای بین الدول کمیته آبشناسی یونسکو در حاشیه همایش G-WADI در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از لحظه ای که از فرودگاه پیاده شدم، متوجه شدم ایران یک کشور تقریباً خشک و نیمه خشک است و با توجه به اینکه این اجلاس مرتبط با مباحث تغییر اقلیم است، این کنفرانس می تواند برای ایران مفید باشد و امیدوارم دستاوردهای این کنفرنس به صورت کاربردی نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهایی که در این جلسه شرکت کرده اند، مورد استفاده قرار گیرد.
وی همچنین در خصوص برنامه های یونسکو در ایران گفت: یونسکو در ایران برنامه هایی دارد که شاخص این برنامه ها، G-WADI است که کنفرنس آن نیز در حال اجراست.
سون تک لی با اشاره به قطعنامه ای که در روز سوم نشست صادر می شود، ابراز داشت: امیدوارم این قطعنامه بتواند برنامه ای کاربردی برای ایران و کشورهای منطقه داشته باشد. این برنامه تا سال 2013 ادامه خواهد داشت و سال 2014 تا سال 2019 برنامه دیگری مد نظر قرار می گیرد که به طور اخص به مسئله کمبود و بحران آب در کشورهای منطقه مربوط خواهد بود.
خبرگزاری موج
۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۲۰:۳۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.