English
یکشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۴۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کشف یک بیماری جدید در زنان ایرانی!

من متاسفم این حرف را می زنم اما به نظر من 90 درصد زنان ایرانی "بیماری وابستگی متقابل" را دارند و این بیماری در بین مردها به 60 درصد می رسد، و بقیه زنان و مردان نیز در راه این بیماری هستند چون همین فرهنگ را دارند و اکثر کسانی که معتاد می شوند از این قبیل افراد هستند که این بیماری را دارند
شبکه 'آی پی ان' در کشف جدید خود از روابط گرم و صمیمی که در بین خانواده های ایرانی وجود دارد به عنوان 'بیماری وابستگی متقابل' نام برده و گفت: «90 درصد زنان ایرانی 'بیماری وابستگی متقابل' دارند و این بیماری در بین مردها به 60 درصد می رسد».!!

به گزارش جام نیوز؛ مجری شبکه لس آنجلسی "آی پی ان " در برنامه "خانه بهبودی تولدی دیگر" که درباره نحوه مقابله با اعتیاد وعوامل روی آوردن افراد به مواد مخدر صحبت می کرد با بیماری خواندن روابط متقابل بین والدین و فرزندان، آن را "بیماری وابستگی متقابل" خواند .

وی در ادامه افزود: «به دلیل وابستگی والدین و فرزندان به یکدیگر که آنهم به خاطر خدمات پدر و مادر ها به آنهاست، این امر باعث دخالت والدین در کارهای فرزندانشان می شود که در نتیجه این دخالت، بچه ها اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و همین امر باعث می گردد والدین از سوی آنها ترک شوند و در نهایت طرفین تنها می شوند و بچه ها به مواد مخدر روی می آورند».

مجری این شبکه که به گفته خودش هیچ یک از پدر مادر او ایرانی نیستند و خود او هم در ایران زندگی نکرده و همین نشان دهنده آن است که وی هیچگونه آشنایی با فرهنگ و خانواده های ایرانی ندارد با توهین به مردم ایران وفرهنگ آنها گفت: «این بیماری- بیماری وابستگی متقابل - خیلی بیماری وخیمی است و امیدوارم جامعه ما بیدار شود و ببیند چه قدر این بیماری در جامعه ما رونق دارد وچقدر این بیماری نهفته است».

وی در ادامه می افزاید: «من متاسفم این حرف را می زنم اما به نظر من 90 درصد زنان ایرانی "بیماری وابستگی متقابل" را دارند و این بیماری در بین مردها به 60 درصد می رسد، و بقیه زنان و مردان نیز در راه این بیماری هستند چون همین فرهنگ را دارند و اکثر کسانی که معتاد می شوند از این قبیل افراد هستند که این بیماری را دارند!!.
 
جام نیوز
۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۷:۴۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

  • بهمن شیخ الاسلامی
  • ۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰
  • 0
    0

اینجانب بهمن شیخ الاسلامی متولد1362 دارای3سال سابقه کار جویای کار در اداره دادگستری شهرستان عباس آباد(تنکابن) می باشم.09118174424


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.