English
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۶:۱۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

راهکارهای محافظت از خانه

از کلیدهایتان مراقبت کنید و یدک آنها را تهیه کرده و در جای امنی نگهدارید و همچنین روی تمام درب های ورودی و خروجی به داخل منزل از پارکینگ ها یا زیرزمین قفل ایمنی نصب کنید و همچنین پنجره های زیر زمین و پنجره هایی که هم سطح با زمین هستند را ایمن کنید.
سرگرد " جعفریان " رئیس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم در خصوص محافظت از خانه توصیه هایی را ارایه کرد .

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرگرد " جعفریان " رئیس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم در این رابطه اظهار داشت :فهرست دقیقی از لوازم منزل تهیه و نگهداری کنید ، دفترچه ثبت سریال اموال که توسط ناجا و با همکاری دیگر بخش ها تهیه و توزیع شده است برای این کار بسیار مناسب است.

سرگرد "جعفریان " در ادامه افزود : از کلیدهایتان مراقبت کنید و یدک آنها را تهیه کرده و در جای امنی نگهدارید و همچنین روی تمام درب های ورودی و خروجی به داخل منزل از پارکینگ ها یا زیرزمین قفل ایمنی نصب کنید و همچنین پنجره های زیر زمین و پنجره هایی که هم سطح با زمین هستند را ایمن کنید.

رئیس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم افزود : اطمینان حاصل کنید که درب پارکینگ یا انباری ها قفل باشد ، بسیاری اوقات خلافکاران می توانند با استفاده از ابزارهایی درب پارکینگ را بشکنند و وارد شوند.

سرگرد "جعفریان " خاطر نشان کرد : به پنجره های زیرزمین و گاراژ و یا پارکینگ پرده نصب کنید و همچنین پلاک منازل بایستی در یک قسمت پر نور و روشن نصب شود تا همسایه ها و واحدهای اورژانس به راحتی آن را ببینند.

رئیس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم در پایان اضافه کرد : به افراد ناشناسی که پشت خط تلفن و یا پشت درب هستند هیچگونه اطلاعاتی ندهید و مراقب افرادی که به ظاهر آدرس یا شماره تلفن را اشتباه گرفته اند نیز باشید.
پایگاه خبری پلیس
۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.