English
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۰۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

رویکرد دور چهارم سفرهای استانی، به نتیجه رساندن مصوبه های سفرهای پیشین است

رویکرد دور چهارم سفرهای استانی، به نتیجه رساندن مصوبه های سفرهای پیشین است
وزارت نیرو برای تامین بودجه جهت به ثمر رساندن طرح های در دست اجرا از منابع مالی مانند فروش اموال مازاد و شرکت های دولتی، منابع مالی خارجی و فروش اوراق مشارکت استفاده خواهد کرد.
وزیر نیرو رویکرد دور چهارم سفرهای استانی هیات وزیران را به نتیجه رساندن مصوبه های سه سفر پیشین به استان ها اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس"مجید نامجو" امروز (چهارشنبه) در جریان چهارمین دور سفر استانی هیات وزیران به  اردبیل، در نشست شورای اداری پارس آباد مغان، افزود: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری، دولت باید بر مصوبه های گذشته مروری داشته باشد و این مصوبه ها را هرچه سریعتر به نتیجه برساند.
وی گفت: در این سفر تقریبا مصوبه جدیدی وجود ندارد و هدف این است که تا پایان دور چهارم سفرهای استانی دولت، مصوبه های گذشته به نتیجه مطلوبی برسد.
نامجو اظهار داشت: وزارت نیرو برای تامین بودجه جهت به ثمر رساندن طرح های در دست اجرا از منابع مالی مانند فروش اموال مازاد و شرکت های دولتی، منابع مالی خارجی و فروش اوراق مشارکت  استفاده خواهد کرد.
براساس این گزارش، وزیر نیرو در جریان چهارمین دور سفر استانی هیات وزیران به اردبیل، بعد از ظهر دیروز (سه شنبه) وارد شهرستان پارس آباد شد و از طرح های شبکه آبیاری و زهکشی سد خداآفرین در شهرستان پارس آباد و پایاب فتحعلی بازدید کرد.
بازدید از پروژه های مهم و در حال اجرای استان اردبیل مانند سد مخزنی عمارت در شهرستان گرمی، سد مخزنی گیوی در شهرستان کوثر و پروژه زمین گرمایی منطقه سبلان و چند طرح دیگر از جمله برنامه های وزیر نیرو در سفر استانی هیات وزیران به اردبیل است.
همچنین در جریان این سفر وزیر نیرو فردا (پنجشنبه) تصفیه خانه فاضلاب کوثر را نیز کلنگ زنی خواهد کرد.
نماینده تام الاختیار وزیر نیرو و کارشناسان این وزارتخانه نیز از نخستین ساعات صبح دیروز با استقرار در شرکت آب منطقه ای اردبیل پاسخگوی درخواست ها، شکایت ها و مشکلات مردم مرتبط با حوزه وزارت نیرو هستند.
سایت خبری وزارت نیرو - کد خبر 30598
۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۴:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.