English
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۷:۰۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ارائه وام تغذیه به دانشجویان کم بضاعت

بر این اساس دانشجویان بی بضاعت می توانند 100 درصد قیمت نرخ ژتون غذای خود را در قالب وام تغذیه پرداخت کنند و برای دانشجویان کم بضاعت نیز این امکان وجود دارد که 50 درصد نرخ ژتون غذایی خود را در قالب وام بپردازند.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌ علوم، تحقیقات و فناوری از ارائه وام تغذیه به دانشجویانی که از توان مالی کافی برخوردار نیستند، خبر داد.

به گزارش ایسنا کیوان مرادیان کوچک سرایی با بیان اینکه امسال نرخ ژتون غذای دانشجویی به صورت شناور بین290 تا 485 تومان تعیین شده است، گفت: بسته به نوع غذای ارائه شده به دانشجویان نرخ ژتون‌ها بین این دو رقم از دانشجو دریافت می‌شود.

وی افزود: بر این اساس دانشجویان بی بضاعت می توانند 100 درصد قیمت نرخ ژتون غذای خود را در قالب وام تغذیه پرداخت کنند و برای دانشجویان کم بضاعت نیز این امکان وجود دارد که 50 درصد نرخ ژتون غذایی خود را در قالب وام بپردازند.

مرادیان خاطر نشان کرد: نحوه پرداخت وام تغذیه مانند وام شهریه است و دانشجویان می توانند پس از فراغت از تحصیل وام مربوطه را پرداخت کنند.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خاتمه اظهار کرد: تشخیص دانشجویان کم بضاعت و بی بضاعت مالی برای دریافت وام تغذیه با معاونان دانشجویی دانشگاه‌هاست.
ایسنا
۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.