English
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۷:۴۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مولایی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شد

مولایی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شد
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در حکمی، فخراله مولائی را به سمت معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی غضنفری در این حکم آورده است: امید است از تمام ظرفیتها در راستای توسعه زیر ساختهای تولیدی وتجاری کشور اقدام کنید.

این حکم به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده 26/6 توسط وزیر صنعت ، معدن وتجارت و رئیس مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران صادر شده است.

فخراله مولایی پیش از این معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بود. وی دانش آموخته رشته مدیریت از دانشگاه شهید بهشتی و دارای گواهینامه دوره عالی مدیریت از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است. ریاست هیئت رسیدگی به تخلّفات اداری و سرپرست هستة گزینش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی و مدیرعامل چندین شرکت صنعتی  از جمله سوابق مدیریتی مولایی است.

پیش از این خدامراد احمدی مسولیت این سازمان را برعهده داشت که وی به سمت رئیس هیئت عامل و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو) منصوب شده است.

خبرگزاری مهر - کد خبر 1424533
۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۵:۰۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.