English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزیر نیرو گفت: با توجه به ظرفیت های لحاظ شده در قانون بودجه سال 90، امسال بخش عمده ای از تعهدات مالی صنعت آب و برق عملی می شود.

وزیر نیرو گفت: با توجه به ظرفیت های لحاظ شده در قانون بودجه سال 90، امسال بخش عمده ای از تعهدات مالی صنعت آب و برق عملی می شود.
با پرداخت تعهدات وزارت نیرو به صورت واگذاری سهام و اموال و دارایی های این وزارتخانه، افزون بر تسویه بدهی، اموال مازاد به فروش رسیده و اصل 44 قانون اساسی نیز به اجرا در می آید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، مهندس "مجید نامجو" روز پنجشنبه (امروز) در همایش سراسری مدیران ارشد صنعت آب و فاضلاب کشور در مشهد، بر لزوم حل مشکلات مالی شرکت های صنعت آب و فاضلاب تأکید کرد. 
وی با اشاره به کمبود منابع آبی و افزایش جمعیت، افزایش آلودگی، توسعه روزافزون شهرها و همچنین تحریم های دشمن، خواستار تدبیر و هوشیاری بیش از پیش مدیران صنعت آب و فاضلاب کشور شد.
وزیر نیرو در ادامه به قانون بودجه سال 90 اشاره کرد و افزود: با این بودجه، بخش زیادی از تعهدات وزارت نیرو حل شده است.
وی گفت: با پرداخت تعهدات وزارت نیرو به صورت واگذاری سهام و اموال و دارایی های این وزارتخانه، افزون بر تسویه بدهی، اموال مازاد به فروش رسیده و اصل 44 قانون اساسی نیز به اجرا در می آید.
وزیر نیرو همچنین از مدیران صنعت آب و فاضلاب کشور که با مدیریت مطلوب خود باعث شدند تا با وجود شرایط خشکسالی و کمبود شدید منابع آبی، مشکلات مشترکان به حداقل برسد، قدردانی کرد.
سایت خبری وزارت نیرو - کد خبر 31327
۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۷:۱۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.