English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

در بازدید سرزده از وزارت نیرو؛رئیس جمهور از تدبیر تازه وزارت نیرو برای کاستن از خاموشی خبر داد

در بازدید سرزده از وزارت نیرو؛رئیس جمهور از تدبیر تازه وزارت نیرو برای کاستن از خاموشی خبر داد
،دکتر "محمود احمدی نژاد " امروز به منظور بررسی فعالیت های وزارت نیرو در بخش های مختلف و خاموشی های اخیر در سطح کشور ، به طور سرزده در این وزارتخانه حضور یافت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از مهر، رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت از وقوع برخی خاموشی‌ها و به زحمت افتادن مردم ناراحت است خبرداد که وزارت نیرو تدابیری اندیشیده است که با کمک خود مردم، دیگر شاهد خاموشی گسترده‌ای نباشیم.

دکتر محمود احمدی ‌نژاد ظهر امروز  در بازدید سرزده از وزارت نیرو و نشست چهار ساعته با وزیر،‌ معاونین و مدیران ارشد وزارت نیرو اقدامات این وزارتخانه را درباره تدابیر اتخاذ شده برای مقابله با کاهش عوارضی ناشی از خشکسالی و مدیریت انرژی در کشور مورد بحث و بررسی قرار داد.

رئیس ‌جمهور پس از پایان این جلسه درگفتگوی کوتاهی تصریح کرد: چنین جلساتی را هر چند وقت یکبار با وزارتخانه‌های مختلف تشکیل می‌دهیم. امروز نیز وضعیت فعلی و آینده وزارتخانه نیرو و اقداماتی که در زمینه آب و برق باید انجام شود، بررسی کردیم.

دکتر احمدی ‌نژاد با اشاره به عوارض منفی سرمای بی‌سابقه سال گذشته و خشکسالی در کشور، خاطر نشان کرد: وزارت نیرو با تدابیرلازم وفداکاری‌هایی که انجام داده، امورمختلف را به گونه‌ای تنظیم کرده است که عوارض مشکلات طبیعی برای اقتصاد کشور و زندگی روزمره مردم به حداقل برسد.

وی با تأکید براینکه دولت حداکثر تلاش خود را می‌کند تا عوارض ناشی از خشکسالی و سرمازدگی را به حداقل ممکن برساند، تأکید کرد: تاکنون دربخش اقتصاد کمترین تبعات را داشته‌ایم ولی علی‌رغم اینکه برای تولید برق، نیروگاه‌های فراوانی ساخته و در سالهای اخیر سالانه پنج هزار مگاوات به ظرفیت برق کشور افزوده شده است اما به دلیل مصرف بالای برق در کشور همواره با مشکلاتی مواجه هستیم.

دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه دولت از وقوع برخی خاموشی‌ها و به زحمت افتادن مردم ناراحت است، گفت: در تلاش هستیم تا این مقدار خاموشی را هم نداشته باشیم. از این‌رو مردم عزیز نیز می‌توانند با مقداری صرفه‌جویی در این راه به دولت کمک کنند.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: وزارت نیرو تدابیری اندیشیده است که با کمک خود مردم، دیگر شاهد خاموشی گسترده ‌ای نباشیم

ایرنا
۱ مرداد ۱۳۸۷ ۲۰:۱۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.