English
دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

زرگر در گفت و گو با برنا خبر داد؛ پرداخت تسهیلات برای تولید آب بسته بندی شده از سوی وزارت نیرو

زرگر در گفت و گو با برنا خبر داد؛ پرداخت تسهیلات برای تولید آب بسته بندی شده از سوی وزارت نیرو
معاون وزیر نیرو از ارایه تسهیلات برای تولید آب بسته بندی شامل آب عادی و معدنی خبر داد و گفت:معتقدیم این اقدام می تواند مشکل تامین و کیفیت آب را حل کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از برنا نیوز ، رسول زرگر" با اعلام این که از سرمایه‌گذاری در بخش آب معدنی و تولید آب بطری شده حمایت می‌کنیم،خاطرنشان کرد:در حال حاضر سالانه بین 5تا 10 میلیون متر مکعب آب بسته‌بندی تولید می‌شود.
به گفته وی هم اکنون 80 شرکت مجوز تولید آب بسته بندی دریافت کرده اند که سالانه 5 میلیون آب تولید می کنند که این رقم تا 20 برابرقابل افزایش است.
زرگر افزود:در دواستان چهارمحال بختیاری و مازندران که منابع چشمه آب کیفیتی وجود دارد،مجوز ایجاد شهرک صنعتی آب صادر کردیم که هر یک از شهرک ها می توانند بین 20 تا 30 واحد مختلف آب معدنی داشته باشند .
وی در ادامه با اعلام این که برای فرهنگ‌سازی در کاهش مصرف آب،تولید شیرهای سنسوری در دستور کار قرار دارد،خبر داد که سال آینده تسهیلاتی به کارخانه‌های تولیدکننده‌های شیرهای کم‌مصرف ارایه می شود تا واردات این شیرها محدود شود.
وی در ادامه از واردات شیرآلات کم مصرف با هماهنگی گمرک ایران خبر داد و گفت:از سوی دیگر با ارایه تسهیلات به کارخانجات تولیدی درصددیم خط تولید کارخانه ها را از شیر آلات موجود به شیرهای کم مصرف تبدیل کنیم.
به گفته زرگر در مباحث 16مقررات ساختمان نیز تمهیداتی اتخاذ شده است که در ستاد خشکسالی با شهردارتفاهم شد که بر این مقررات تاکید شود.
معاون وزیر نیرو خاطرنشان کرد:اثرات این اقدامات طی چند ماه آینده نمایان می شود.
برنا نیوز
۵ مرداد ۱۳۸۷ ۱۶:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.