English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

/در آستانه سالگرد هدفمندی یارانه‌ها/ سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: دولت برای افزایش قیمت سوخت، فرمول ارائه دهد

/در آستانه سالگرد هدفمندی یارانه‌ها/
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:
دولت برای افزایش قیمت سوخت، فرمول ارائه دهد
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از دولت خواست که در فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها برای افزایش قیمت سوخت یک فرمول مشخص ارائه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایسنا، سیدعماد حسینی، با بیان این که هدف از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها بیشتر هدفمندی یارانه‌ها در بخش انرژی بود، گفت: بهتر است دولت در فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها برای افزایش قیمت سوخت یک فرمول مشخص ارائه دهد.

به گفته نماینده مردم قروه، در صورت ارائه یک فرمول مشخص برای افزایش قیمت سوخت، مردم بهتر می‌توانند در این زمینه با دولت همکاری کنند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که اجرای قانون هدفممندی یارانه‌ها از ابتدا قرار بود در بخش انرژی عملی شود، گفت: با وجود این که این قانون باید در پنج سال اجرا شود، اما متاسفانه قیمت حامل‌های انرژی در فاز اول افزایش زیادی یافت و ایجاد مشکل کرد.

به گفته این نماینده مجلس، قیمت سوخت نباید امسال افزایش یابد و در صورت افزایش قیمت در سال 1391 باید بر اساس قانون این افزایش اعمال شود.

حسینی با بیان این که در طول یک سالی که این قانون اجرا شده است، نواقص و فراز و نشیب‌های آن نیز مشخص شده است، از دولت خواست که در فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نسبت به رفع این نواقص اقدام کند.

ایسنا - کد خبر 9009-16240
۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۵۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.