English
یکشنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دکتر پاشایی فام در جریان انعقاد قرارداد صندوق توسعه ملی: بانک سپه آماده ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی است

دکتر پاشایی فام در جریان انعقاد قرارداد صندوق توسعه ملی: بانک سپه آماده ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی است
مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه انعقاد قرارداد 3 میلیارد دلاری بین بانک سپه و صندوق توسعه ملی، نویدی برای همه صنعتگران و تولیدکنندگان است گفت: از محل منابع مذکور و با ارائه طرحهای فنی و توجیهی به بانک سپه، تولیدکنندگان و صنعتگران قادر به توسعه فعالیتهای خود خواهند بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر پاشایی فام در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد 3 میلیارد دلاری بین بانک سپه و صندوق ملی توسعه اظهار داشت: بانک سپه یک وظیفه ملی برای خود تعریف کرده که آن ایجاد زیرساختها و فضای توسعه ای است که با انعقاد قرارداد 3 میلیارد دلاری بین بانک سپه و صندوق توسعه ملی، سرعت ایفای تحقق اهداف بانک سپه که همان نقش آفرینی در ایجاد و توسعه زیرساختهاست، افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه اجرایی شدن طرحهای پایین دستی بیشتر، ایجاد و توسعه زیرساختها در حوزه های مختلف نفت، تجارت، صنعت، کشاورزی، راه و ساختمان، از جمله اهداف بانک سپه، به ویژه از محل منابع 3 میلیارد دلاری است، گفت: 3 میلیارد دلار، سهمیه اولیه در نظر گرفته شده برای بانک سپه است و با توجه به وسعت طرحها، منابع بیشتری نیز از محل صندوق اخذ خواهد شد.
مدیرعامل بانک سپه اظهار داشت: تولیدکنندگان و صنعتگران می توانند با تمرکز فعالیت خود در بانک سپه و ارائه طرحهای توجیهی و فنی خود به این بانک، از این منابع برخوردار شوند. روال کار بانک در این خصوص مشخص است. پس از ارائه، بررسی و پذیرش طرح، با مسئولیت بانک سپه منابع مذکور اختصاص داده می شود.
رئیس هیأت مدیره بانک با بیان اینکه بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، بانکهای سپه و ملی ایران به عنوان تنها بانکهای دولتی- تجاری کشور باقی خواهند ماند، اظهار داشت: بانک سپه بر همین اساس به ایفای نقش ملی خود و نیز توسعه و تکمیل فرایند رشد اقتصادی اقدام می کند.
دکتر پاشایی فام با بیان اینکه در این راستا، قراردادهای سنگینی با دستگاههای متولی امر زیرساختها منعقد کرده ایم گفت: این بانک به عنوان نخستین بانک ایرانی و نماد اراده ملت ایران، از پتانسیلهای بالایی برخوردار و قادر است تا در مسیر توسعه ملی با کمک منابع صندوق ملی به نقش آفرینی بپردازد.
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه - کد خبر 1159
۱۴ دی ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.