English
سه شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۰:۵۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آقای مهندس نامجو شما در وزارت نیرو کی و چگونه می خواهید دشمن را مایوس نمائید؟

آقای مهندس نامجو شما در وزارت نیرو کی و چگونه می خواهید دشمن را مایوس نمائید؟
 
 
 
 
 
 
رهبر معظم انقلاب: رونق تولید داخلی دشمن را مایوس می کند
 
 
منبع: همشهری 14 فروردین
۲۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)

 • ali
 • ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۲۰:۲۱
 • 0
  0

آقای وزیر نیرو سؤال مهمی است دیگر رمقی برای برای تولید کنندگان باقی نمانده فردا دیر است .کاری کنید این شعار در وزارت نیرو تحقق یابد ودشمن که این بار با تمام قوا وارد شده است و می خواهد ما را به زانو در آورد مأیوس شود .

 • ناشناس
 • ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۷:۵۵
 • 0
  0

مروری بر عملکرد وزارت نیرو در زمینه صنعت برق حاکی از ان است که این وزارت خانه در خصوص توانمندسازی سازندگان ، پیمانکاران و مشاوران صنعت برق بسیار خوب عمل نموده و نتیجه ان بر همگان روشن و شفاف است. صنعتی که در زمانی چنان وابسته بود که هچیک از کالاهای مصرفی خود را تولید نمی نمود و مشاوران خارجی عملا هدایت این صنعت را عهده دار بودند در شرایط فعلی به یکی از توانمندترین صنعتهای منطفه تبدیل شد که هر روز نیز شاهد خبرهای خوبی در این خصوص هستیم. اما متاسفانه در شرایط فعلی وزارت نیرو با تغییر نگرش به این صنعت حمایتهای خود را از ان دریغ می نماید که این نگرنی را ایجاد می کند که دست اوردهای بزرگ گذشته از بین برود. تصمیات گرفته شده در خصوص مراکز تحقیقاتی این وزارت خانه و بالاخص پژوهشگاه نیرو ، عدم پرداخت بدهی پیمانکاران و تضعیف بیش از حد انها ، تمایلات به تهیه کالاهای چینی ، انتخاب مشاوران ضعیف و تضعیف مشاوران قوی از طریق مکانیزم انتخاب غلط انها ، همه و همه از این جمله می باشند امید است که با توجه به بیانات مقام معظم رهبری وزارت نیرو بخود امده و بازنگری جدی در خصوص سیاستها و برنامه های کاری خود بعمل اورد

 • ناشناس
 • ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸
 • 0
  0

ای آقا برخی از شرکت های دولتی که مدیرانشان را وزارت نیرو تعیین می کند بزرگترین وارد کننده کابل وترانسفورماتور می باشد.ظاهرا این شرکت دولتی بر خلاف منویات رهبری حرکت می کند. ساتکاب منحل شد ولی این شرکت به خاطر نفوذ آقای خ در وزارت نیرو هنوز واگذار نشده است.


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.