English
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۲۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر: استفاده از فن‌آوریهای روز دنیا در مدیریت مصرف ضروری است

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر: استفاده از فن‌آوریهای روز دنیا در مدیریت مصرف ضروری است
در شرایط کنونی نقش مدیریت مصرف بهینه برق بیشتر نمایان شده و باید تلاش شود تا علاوه بر پیک‌سایی از مصرف بی‌رویه جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی توزیع برق استان سمنان، مهندس خوش‌خلق معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در دیدار با مدیران ارشد صنعت برق استان سمنان ضمن اعلام این مطلب افزود: به منظور صرفه‌جویی درمصرف برق علاوه بر متعادل‌سازی روشنایی معابر باید در این زمینه از فن‌آوریهای روز دنیا بهره جسته و با یک برنامه منسجم و رعایت اصول مهندسی شاخص‌های لازم و استانداردهای مربوطه را بیش از پیش عملیاتی کرده و با ممیزی دستگاههای اجرایی در زمینه مدیریت مصرف دستورالعمل‌های مربوطه را با جدیت پیگیری و پیاده‌سازی کرده و سازوکار اجرایی سیستم‌سازی را سازماندهی کنیم تا  با ارایه آموزشهای لازم و اطلاع‌رسانی مناسب به مردم و تداوم فعالیتهای مدیریت مصرف برق آن را به صورت یک فرهنگ متجلی کنیم.
مهندس خوش‌خلق به ویژگیهای خاص استان سمنان به ویژه کاهش تلفات برق استان و اجرای امور مهندسی به صورت پایلوت در شرکت توزیع برق استان سمنان اشاره کرد و استفاده از تولید مقیاس کوچک (تولید پراکنده) در سطح ولتاژ شبکه‌های توزیع را مورد تاکید قرار داد.
معاون هماهنگی توزیع توانیر به فعال‌شدن بازار برق اشاره کرده و گفت: رفتارهای مدیریت مصرف و مصرف برق معنی‌دار شده و بحث بازرگانی برق هم می‌تواند شکل بگیرد.
این گزارش حاکی است مهندس موسوی‌زاده مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان نیز در ابتدای این دیدار وضعیت شبکه‌های توزیع برق و تعداد مشترکان و ترکیب مصرف انرژی برق استان را تشریح کرده و فعالیت‌هایی از جمله راه‌اندازی سیستم ویدئو کنفرانس و اتوماسیون اداری و تمدید گواهینامه ایزو 9001-2000 با نگرش فرآیندی و تطبیق آن با سیستم EFQM را از اهم فعالیت و اقدامات سیستمی و مدیریتی شرکت برشمرد.
وی به بحران خشکسالی اشاره کرده و تشکیل جلسات مدیریت مصرف برق و مدیریت بحران، بهینه‌سازی و کاهش مصرف روشنایی معابر در سطح استان، تعیین تیم مروجان مدیریت مصرف بهینه برق جهت حضور در دستگاه‌های اجرایی و ... همایش مدیریت مصرف در صنایع استان را از مهمترین برنامه‌های شرکت در زمینه فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف بهینه برق اعلام کرد.

روابط عمومی توزیع برق استان سمنان
۱۴ مرداد ۱۳۸۷ ۲۰:۲۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.