English
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۷:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سکان هدایت شرکت برسان بدست مدیریت جوانتر داده شد.

سکان هدایت شرکت برسان بدست مدیریت جوانتر داده شد.
مهندس علی اکبر سهیلی مدیریت شرکت برسان را بدست مهندس اسماعیل کیانی سپردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا،حوزه فعالیت شرکت برسان، پروژه های انتقال نیرو و پروژه های صنعتی به روش کلید در دست (EPC) یا EPC/F و نیز ارائه خدمات مشاور مدیریت پروژه (MC) برای اجرا در کلیه مراحل از آغاز تا پایان می باشد.
 مهندس سهیلی در آبان ماه 1334 متولد شد و بعدها تحصیلاتش را در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف پی گرفت. پس از فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس در اسفند ماه 1358 به فاصله سه سال مدیریت عامل شرکت بناهای پیش ساخته دیسمان در اصفهان را عهده دار شد و دو سال در همین سمت باقی ماند.
مدیر عاملی شرکت کاشی نیلو نیز تا سال 1365 تجربه بعدی وی را رقم زد تا این که در سال 1366 مدیریت عامل شرکت ایران سوئیچ به وی سپرده شد.مهندس سهیلی پنج سال در همین شرکت ماند اما به طور هم زمان نیز در هیات مدیره شرکت مقره سازی ایران و شرکت صنعتی مهرآباد به فعالیت پرداخت که این همکاری ها با شرکت مقره سازی تا سال 73 و با صنعتی مهرآباد تا سال 79 ادامه یافت.
عضویت هیات مدیره در شرکت تحقیقاتی صبا کار از سال 69و نیز ریاست هیات مدیره در شرکت آزمایشگاه های صنایع برق از سال 79 نیز از فعالیت هایی است که وی تا به امروز نیز به آنها پرداخته و ادامه داده است.
در کارنامه کاری مهندس سهیلی یک دوره ده ساله مدیریت در شرکت ساپتا ـ از سال 71 تا سال 81 ـ و نیز یک دوره ده ساله دیگر ریاست هیات مدیره شرکت صانیر از سال 1373 به چشم می خورد.
وی از سال 1381 تا به حال مدیریت عامل شرکت برسان را عهده دار است.
مهندس اسماعیل کیانی کارشناس ارشد مکانیک است. ایشان به مدت 4 سال قائم مقام شرکت صنعتی مهرآباد بودند . برای ایشان در سمت جدید، آرزوی موفقیت داریم.
               
  
نظر بازدیدکنندگان
      
  • با عرض سلام به محضر جناب اقای مهندس سهیلی بنیانگذار شرکت های ایرانی پیمانکار پستهای فشار قوی از 63 تا 400 کیلو ولت به عنوان یکی از شاگردان کوچک ایشان ارزوی توفیق وصحت وسلامتی ایشان رااز درگاه احدیت خواهانم.
  • با سلام،
    مرسوم است مدیر جدید را بیشتر از مدیر قبلی معرفی نمایند.در هر حال برای دوست گرامیمان آقای مهندس کیانی در سمت جدید آرزوی توفیق و سر بلندی مینماییم. امیر انوری
  • آقای مهندس کیانی ! سلام برای شما که که در این شرایط سخت و پرچالش صنعت برق این مسئولیت را پذیرفته اید موفقیت آرزو می کنم. احسانی
۱۵ مرداد ۱۳۸۷ ۱۵:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.