English
شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰, ۰۰:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ساماندهی اهداف کمیته سازندگان یراق آلات توزیع در سال 91

ساماندهی اهداف کمیته سازندگان یراق آلات توزیع در سال 91

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران، در این جلسه که با حضور اعضای کمیته در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد، اهداف و وظایف  کمیته در سال 91 مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، ابتدا مهندس معروفی، نایب رییس کمیته، پیشنهاد کرد، کمیته یراق آلات توزیع در سال جدید مواردی نظیر: فعال شدن صادرات یراق آلات توزیع، مطالبات اعضا و جرائم دیرکرد آن و همچنین موضوع مالیات بر ارزش افزوده را با توجه به عدم دریافت مطالبات در رأس برنامه های خود قرار دهد.

وی همچنین با توجه به ناقص ماندن فعالیت های کمیته در سال گذشته، توجه ویژه به بحث نهایی سازی قرارداد های تیپ، LC ریالی و موضوع تشخیص صلاحیت و رتبه بندی سازندگان یراق آلات توزیع را نیز از دیگر موارد مهم و جدی برای بحث و بررسی در این کمیته مطرح کرد.

در ادامه مقرر شد، هیأت رییسه کمیته در جلسه آینده نظرات، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود را در خصوص هر یک از موارد مورد نظر برای بحث و تبادل نظر با سایر اعضا ارائه کنند.

در این جلسه همچنین به استناد دوازدهمین صورتجلسه هیأت مدیره سندیکا موضوع نمایشگاه بین المللی صنعت که در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد، مطرح شد و پیرو آن، مقرر گردید تا اعضا نظرات پیشنهادی خود را در این خصوص اعلام کنند.

در پایان جلسه نمایندگان کمیته برای حضور در جلسات کمیته های عمومی سندیکا به ترتیب آقای مهندس معروفی، به عنوان نماینده کمیته در کمیته های توسعه صادرات و اقتصادی و تأمین مالی انتخاب شد و آقای مهندس محمودیان، نماینده کمیته در کمیته ویژه مطالبات و همچنین آقای مهندس تقی زاده، نماینده کمیته در کمیته حقوقی و قراردادها معرفی شدند.

 

سایت سندیکای صنعت برق ایران - کد خبر: 166
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.